Hakkımda

Ramiz DEMİREL'in Hayat Hikayesi

  Dünyaca ünlü şeflerle çalışan ve aynı zamanda  www.ramizusta.net kurucusu olan Ramiz Demirel, şu sıralar 'Yemek yapmanın estetik ve keyifli kısmının yanı sıra sosyal değişimin, zenginlik yaratmanın ve paylaşmanın bir parçası olduğunun öğretildiği aşçılık atölyesi.' olarak kelimelere dökülen Ramiz Demirel Kitchen'ın başında...
  Şef olma hayali kuran ya da daha iyi yemek yapmanın peşindeki herkes Ramiz Demirel'in aşçılık okulunun web sitesine bir göz atmalı. Atmalı ki Ramiz Demirel gibi idealist ve Türkiye'de aşçılık mesleğini bir ekol haline getirmeyi kendisine amaç edinmiş bir şefin derin vizyonundan yararlanırken, kendisinin de dediği gibi şef olmanın sihirbazlık olmadığını da öğrenebilsinler.
 Tüm bunların dışında Ramiz Demirel, kendini, 'part-time yazar' olarak adlandırıyor. Blog yazılarına eskisi kadar zaman ayıramıyor olsa da kendisini İnstagramdan takip etmek isteyenler şuradan buyursun.
   'İnsanlar acıkınca benim yemeklerimi düşünsün istiyorum.' diyerek mesleğini ne kadar sevdiğini ve yıllardır çeşitli ülkelerde ve işin 'mutfağında' biriktirdiği tecrübesini aşçılığa nasıl aşkla yansıttığını çok net bir şekilde anlatmış aslında.

Şefler Şefi

Ramiz Demirel

Mutfak, hepimizi birleştiren bir alan, yemek yapmaya ya da mutfak sanatlarına ilgimiz olsun olmasın hepimiz yemek yiyoruz ve tabii olarak daha gösterişli, daha nefis, daha özel, daha sofistike lezzetlerin tadına bakma arzusundayız diyen Executive Chef Ramiz Demirel, Türkiye’de yaşayan insanlar olarak bu konuda çok şanslıyız.
Ramiz Demirel

Müşteri Yorumları

İlham Kaynağımız

En iyi yemekleri hazırlayalım

En İyi Yemek Tariflerinizi Bizimle Paylaşın. Paylaştıkça Büyüyelim!

Edit Page

İletişim

Manavgat, ANTALYA

info@ramizusta.net

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Salı 11:30 - 22:00

Cuma - Cmt 11:30 - 24:00

Danışma Hattı

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin!

Mobile: 05453760098

 

Bizi Takip Edin